promocje

Spin City dla dzieci

Urodziny 

Informacji o organizacji dziecięcych przyjęć urodzinowych udziela manager zmiany pod nr 22 241 95 07.

 

KRĘGLE – sportowa rywalizacja na torze bowlingowym

Gra w kręgle to wspaniała zabawa, podczas której każdy z graczy przeżywa niesamowite emocje oraz integruje się z innymi uczestnikami. Dlatego rodzinne turnieje bowlingu, to coraz bardziej popularna forma spędzania wolnego czasu z bliskimi. W SPIN CITY stwarzamy doskonałe warunki do gry w kręgle, zarówno dla amatorów, jak i zawodowców. Wszystkie nasze tory wyposażone są bowiem w specjalne, wysuwane bandy, które gwarantują dotarcie kuli do celu, zapewniając graczom radość z każdego zagrania. Nasi pracownicy z przyjemnością objaśnią Państwu zasady gry w bowling i pokażą jak prawidłowo wykonać rzut. A gdy będzie trzeba – nawet zagrają z Wami ;)

 

GRY ZRĘCZNOŚCIOWE – ćwiczenie refleksu i motoryki

Ponad 20 gier video, to propozycja różnorodnych gier zręcznościowych, od rzutów piłką do celu, przez powtarzanie sekwencji ruchów tanecznych w konkursie tańca, do udziału w wyścigu na motocyklu czy w bolidzie Formuły 1. Wszystkie proponowane przez nas gry dają możliwość sprawdzenia indywidualnych możliwości każdego uczestnika oraz porównania ich z innymi. Dzięki tego typu zabawom dzieci poprawiają zręczność, wyrabiają szybkość, zwinność oraz wytrzymałość. Uczą się tez współzawodnictwa i sportowego zachowania.

 

SALA ZABAW

Najmłodsi Klienci znajdą u nas wyjątkowy kącik zabaw. Czas spędzony w Spin City umilą im  atrakcje usytuowane z dala od zgiełku i strefy tanecznej.

 

 

Skontaktuj się

Spin City

szczegóły

budynek Cinema City Bemowo

ul. Powstańców Śląskich 126 A

01-466 Warszawa

tel. 22 2419573

Pon. - Pią. 10:00-00:00 | So. - Nie. 10:00-00:00