promocje

Darty i gry

Bemowo 71

Do Waszej dyspozycji oddajemy 3 maszyny King Darts do gry w rzutki oraz strefę z automatami do gier zręcznościowych, od rzutów piłką do celu, przez powtarzanie sekwencji ruchów tanecznych w konkursie tańca, do udziału w wyścigu na motocyklu czy w bolidzie Formuły 1.

 

 

Clipboard01

Czy wiesz, że profesjonalni gracze darta potrafią całymi seriami trafiać w punkt o szerokości 8mm? Nawet jeśli nie masz ambicji zostać mistrzem świata, ta gra dostarczy Ci więcej emocji niż mogłoby się wydawać!

Pojedyncza rozgrywka (leg) to rywalizacja między dwoma zawodnikami, którzy na przemian wykonują serie trzech rzutów do tarczy. Wygrywa ten z Was, kto pierwszy osiągnie założoną liczbę punktów, zwykle 301 lub 501. Punkty odlicza się od tyłu, np. 501 aż do 0. W odmianie master out ostatni rzut musi trafić bezpośrednio w podwójne pole lub środkową część bullseye i jednocześnie zredukować wynik gracza do zera. Jeżeli zawodnik trafi w pole, które da wynik ujemny, kończy się jego kolejka i przywracany jest wynik do stanu sprzed tej kolejki. Ze względu na to, że podwójne pola są małe, zakończenie lega jest jedną z najtrudniejszych jego części – dlatego początkujący gracze często omijają tę zasadę. Dłuższe rozgrywki są często podzielone na sety, które składają się z danej liczby legów.

 

W SPIN CITY oferujemy Ci 3 w pełni zautomatyzowane stanowiska do darta – maszyny King Darts oraz kilkanaście automatów do gier video!

Przyjdź i weź udział w pełnej napięcia rozgrywce!

Spin City

szczegóły

budynek Cinema City Bemowo

ul. Powstańców Śląskich 126 A

01-466 Warszawa

tel. 22 2419573

Pon. - Pią. 10:00-00:00 | So. - Nie. 10:00-00:00